Pro koho je Klokan™ určen

Pro sportovce

Ať jste sportovec profesionální nebo amatérský, tak by sport měl vždy způsobovat radost. A radost z pohybu, to je bezbolestný pohyb. K pohybu jsme byli stvořeni - určitě jste v poslední době zaznamenali ve svém okolí zvýšený výskyt běžců.

Běhání se stalo hitem posledních let, je to levný sport (stačí vám boty a oblečení), ale může být také pěkně nebezpečný. U běhání a nejen u něj je důležitá regenerace. Rozcvičení před vlastním během, ale potom také protažení – strečink po běhu. Běhání totiž extrémně zatěžuje váhonosné klouby, jak při každém doskoku (tlak na chrupavku), tak při každém kroku (natahování a přitahování šlach). Proto může snadno dojít k úrazu.

  • Důležité je vybrat si správný sport. Pokud máte nadváhu a chcete např. zhubnout, je lepší začít nejdříve s jezděním na kole nebo na inline bruslích, než rovnou s během.
  • Při běhání nepodceňte obuv, kvalitní běžecké boty by měly být investicí, kdy díky dobře odpružené podrážce můžete snížit zátěž kloubů až o několik desítek procent.
  • Nepodceňujte přípravu, jednak jídelníček, který by měl být bohatý na vitamíny, minerály, stopové prvky, nenasycené mastné kyseliny a v neposlední řadě také dostatečný pitný režim. Součástí sportovních aktivit by mělo být také rozcvičení a po aktivitě protažení. Klouby, vazy a šlachy je důležité na aktivitu připravit, tělo zahřát a po aktivitě zase protáhnout, aby se šlachy nezkracovaly.
  • Doplňte svůj jídelníček o jednu kapsli Klokana denně – kolageny, další obsažené nutriční složky a vitamin C. Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v těle, kolagen je pak důležitou strukturální složkou chrupavek a vazů – udržuje je dostatečně pružné a pevné, aby byly schopny odolávat každodenní zátěži.
  • Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom přípravku: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselina hyaluronová z bezpečného přírodního zdroje. Užívání na 3 měsíce!

  • Na trhu existuje mnoho přípravků s mentolem, ale Klokan™ krém je vyroben podle tradiční kanadské receptury. Blahodárně chladivě-hřejivý účinek mentolu je posílen o kafr, který prokrvuje a o konopný olej pro ještě lepší účinek na pohybový aparát.