Zkušenosti uživatelů

Josef Mixa, Stráž pod Ralskem, 5.11.2015

Zdravím Vás a chtěl bych něco napsat o mé vlastní zkušenosti s kolagenovým přípravkem Klokan. Je mi 66 let a celou tu dobu jsem celkem dost zatěžoval svůj pohybový aparát. Od mládí jsem hrál fotbal a práci jsem sedavou také neměl. Není divu, že mě nedávno začalo dost intenzivně bolet v kyčli. Nic na to nezabíralo, ani Kamzík ze Švýcar. Náhodou jsem v lékárně viděl Váš produkt a po užívání mě od třetího dne kyčel přestával bolet a dnes po třech týdnech bolestí už nemánm žádné! Moje sestra, které je 80 let, má problémy s koleny. I jí jsem zakoupil Klokana a její současný stav je podobný mému. Bolesti ustoupily! Chci Vám proto všem vyslovit velké díky!

K. S., Krásno, 1.12.2015

Moc jsem nevěřil doplňkům stravy, chápal jsem je jako vytahování peněz z kapsy. Po zkoušce Kamzíků a dalších jsem víru moc neměnil. Nyní když užívám Klokana, ustupují bolesti kyčlí, kolen i nártu. Pokud to bude takto dále pokračovat, budu za nějaký čas opravdu skákat jako klokan. Děkuji vám.

A. B., Brno, 3.12.2015

Po měsíci užívání je lepší ranní vstávání. Chůze tolik nebolí, klouby, šlachy, vazy už se hojí. Na klokaní hop to ještě není.

J. M., Kladno, 3.12.2015

Zatím mám s užíváním jen krátkou zkušenost, ale cítím zlepšení a jsem spokojen. Užíváme ho s manželkou oba. Klokana mi doporučila obvodní lékařka. A slyšel jsem na kapsle už více chvály, proto letos o Vánocích Klokanem obdarujeme i příbuzné, ať můžou také vyzkoušet :-) Za mě spokojenost! :-)

J. S., Protivín, 4.12.2015

Dobrý den, mám problémy s klouby a užíval jsem předtím jiné produkty bez valného výsledku. Byl mi doporučen Klokan a již po třech týdnech užívání cítím zlepšení. Rozhodně všem doporučuji :-)

M. K., Kadaň, 5.12.2015

Kloubní výživu Klokan jsem začala používat tento rok. Musím říci, že mě přestaly bolet klouby - hlavně kolena a kyčle. Všem kdo trpí bolestmi kloubů bych tento přípravek vřela doporučila. Jsem s ním nadmíru spokojená. Doufám, že bude dlouho na našem trhu. Zdravím a přeji všem zdravé klouby s Klokanem.

M. N., Sušice, 9.12.2015

Jsem velice s Vaším výrobkem spokojená, na moje doporučení začal Klokan používat i manžel. S pozdravem.

P. N., Kolín, 10.12.2015

Po zakoupení Klokanu se mi zlepšily mé výkony v tenise a přestaly mě bolet klouby. Vřele doporučuji všem.

J. S., Praha, 10.12.2015

Klokan mi velmi pomáhá a jsem čilý jako rybička, jestli chceš být jako rybička, kup si klokánka.Po požití Klokana skáču jako za mlada.

M. M., Louny, 20.12.2015

Myslím si, že je to dobrej přípravek a mnohem kvalitnější než ostatní na našem trhu. Měla jsem možnost jej vyzkoušet.

R. J., Hodonín, 21.12.2015

Před necelými dvěma měsíci sem si zakoupil první balení Klokana výživu pro klouby. Už po pár dnech jsem začal pociťovat úlevu a po třiceti dnech užívání jsem již plně přesvědčen o tom, že za vším stojí váš přípravek KLOKAN. A to až do té míry , že jsem se rozhodl ho zakoupit jako vánoční dárek pro své rodiče.

N. H., Třebíč, 25.12.2015

Dobrý den, před měsícem jsem začal brát KLOKANA a mohu říct, že se osvědčil a pomáhá - klouby přestávají bolet.Cena je rozumná, tablety se dobře užívají. Doporučuji všem, kteří mají problémy s klouby. Děkuji.

S. V., Jilemnice, 25.12.2015

Balení jsem si zakoupil na půl roku, byla cenově mnohem výhodnější než přípravky jiných firem. Byl jsem mile překvapen, že polykání tobolek je bez potíží. Obával jsem se příchuti ryb, ale moje obavy se nepotvrdily. Jelikož jsem přípravek právě začal používat, nemohu posoudit jeho účinky. Ale věřím, že mi Váš přípravek pomůže.

M. N., Most, 25.12.2015

Vynikající přípravek, oproti kamzíku a dalším jasná jednička, děkuji že něco takového existuje, zpočátku jsem nevěřila, ale ted mohu říct, že nemám takové bolesti a můžu se lépe pohybovat, budu užívat i nadále velmi mi pomáhá,děkuji!!!

R. J., České Budějovice, 25.12.2015

Po užívání Vašeho přípravku jsem pocítila zlepšení na mých kloubech. O moc se mi ulevilo jak od bolesti, tak i zlepšení v pohybu. Díky

S. U., Praha, 25.12.2015

Klokan mě nejdříve oslovil svou cenou, jsem matka samoživitelka a cena má pro mě velký rozhodující vliv. Ohromně mě potěšilo, že u Klokana neplatí, že čím je prostředek dražší, tím je kvalitnější, protože takový účinek, jaký jsem pozorovala při užívání Klokana, jsem ještě u žádného jiného produktu nezaregistrovala. Klokan je nejlepší, stoprocentně platí Hodně muziky za málo peněz.

J. K., Králíky, 25.12.2015

Přípravek jsem koupila svému tatínkovi, který je myslivec, ten chodí na pravidelné procházky a přípravek Klokan mu velmi pomohl - prostě už skáče jako pravý klokan.

J. P., Litoměřice, 25.12.2015

Dobrý den, cca před půl rokem jsem měl jít na operaci s kolenem, chodil jsem s velkou bolestí, po čase jsem se dozvěděl o přípravku Klokan, který jsem si zakoupil a začal užívat, po cca 3 měsících se bolest zmírnila, můžu chodit a Klokana užívám dále. Doufám, že se operaci vyhnu.

F. H., Šluknov, 26.12.2015

Pobíhání za 2 dětma dá nejen kolenům pěkně zabrat, a proto už nějakou dobu užívám různé kloubní přípravky. U Klokana jsem si řekla, že ho vyzkouším, hlavně díky příznivé ceně, která člověka, v případě neúspěchu, tolik nebolí. Neúspěch se ale nekonal, naopak spíš malý zázrak a já můžu Klokana všem jenom doporučit.

D. V., Český Brod, 26.12.2015

Klokana už nějakou dobu kupuji manželovi, který si často stěžoval na bolesti kloubů. Věk, nějaké to kilečko navíc a tvrdá práce se na pohybovém aparátu skutečně podepisují, ale při užívání Klokana jeho potíže rychle ustaly a nyní si už téměř na nic nestěžuje.

D. B., Ústí nad Labem, 27.12.2015

Dobrý den, je mi 55 roků a určitě i tím, že trpím nadváhou, mi začala asi před rokem bolet kolena. Vyzkoušela jsem různé přípravky, masti, ale nic mi nepomáhalo. Pak jsem jednou uviděla v televizi pořad, kde propagovali kapsle Klokana. Nejdříve jsem si řekla, zase jedna bezvýznamná reklama, ale pak mi to nedalo a Klokana jsem si v lékárně zakoupila. Již asi po týdnu užívání jsem pociťovala úlevu. Klokana užívám krátce, asi teprve jeden měsíc, a bolest v kolenou už téměř necítím vůbec. S tímto produktem jsem velice spokojena.

J. N., Znojmo, 27.12.2015

Přípravku Klokan jsem z počátku nevěřil, koupila mi ho rodina na má stále bolavá kolena, ale už u prvního balení jsem zaznamenal velký rozdíl v pohyblivosti a snížení bolestivosti. Na Klokana nedám dopustit a budu ho užívat dál.