Pro koho je Klokan™ určen

Těžce pracující

Nemusíte pracovat zrovna v kamenolomu nebo jako kopáč, aby vaše klouby dostávaly nadměrně zabrat. Bohatě stačí v práci občas zvedat těžké předměty nebo klouby jednostranně zatěžovat (i práce pokladní nebo řidiče autobusu klade nadměrné nároky například na páteř) a už můžete mít zaděláno na problém, pokud zanedbáte regeneraci.

Jak správně věnovat péči kloubům při každodenní zátěži?

  • Věnujte dostatek času regeneraci, dopřejte svým kloubům čas na odpočinek, masáž a hlavně strečink. Nemusíte být vrcholový sportovec, abyste ocenili přínos správnému protažení a uvolnění vazů a kloubů po zátěži.
  • Doplňte svůj jídelníček o jednu kapsli Klokana denně – kolageny, další obsažené nutriční složky a vitamin C. Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v těle, kolagen je pak důležitou strukturální složkou chrupavek a vazů – udržuje je dostatečně pružné a pevné, aby byly schopny odolávat každodenní zátěži.
  • Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom přípravku: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselina hyaluronová z bezpečného přírodního zdroje. Užívání na 3 měsíce!

  • Na trhu existuje mnoho přípravků s mentolem, ale Klokan™ krém je vyroben podle tradiční kanadské receptury. Blahodárně chladivě-hřejivý účinek mentolu je posílen o kafr, který prokrvuje a o konopný olej pro ještě lepší účinek na pohybový aparát.