Pro koho je Klokan™ určen

Věk 45+

Dbejte na zdravou a vyváženou stravu, která by měla být bohatá na proteiny a hlavně na vlákninu

S přibývajícím věkem přicházejí zdravotní problémy, začíná se projevovat opotřebení a zátěž organismu a věk se začne projevovat i na kloubech. Základem zdraví je správná a vyvážená strava a dostatek pohybových aktivit.

Výživu byste tak neměli zanedbávat a měli byste tak svým kloubům dopřát maximální péči.

  • Dbejte na zdravou a vyváženou stravu, která by měla být bohatá na proteiny a hlavně na vlákninu.
  • Doplňte režimová opatření o dostatek pravidelného pohybu.
  • Pokud trpíte nadváhou, zbavte se zbytečných kil, které klouby nadměrně zatěžují. Spočítejte si např. BMI index a jednoduše zjistíte, o kolik kilogramů své klouby zbytečně přetěžujete (správný dietní a pohybový režim sám o sobě vede k poklesu hmotnosti).
  • Doplňte svůj jídelníček o jednu kapsli Klokana denně – kolageny, další obsažené nutriční složky a vitamin C. Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v těle, kolagen je pak důležitou strukturální složkou chrupavek a vazů – udržuje je dostatečně pružné a pevné, aby byly schopny odolávat každodenní zátěži.
  • Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom přípravku: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselina hyaluronová z bezpečného přírodního zdroje. Užívání na 3 měsíce!

  • Na trhu existuje mnoho přípravků s mentolem, ale Klokan™ krém je vyroben podle tradiční kanadské receptury. Blahodárně chladivě-hřejivý účinek mentolu je posílen o kafr, který prokrvuje a o konopný olej pro ještě lepší účinek na pohybový aparát.